wtorek, 10 marca 2015

PRZEZ ŚMIECH DO LEPSZEGO MAŁŻEŃSTWA

Witajcie. Chciałabym zaprosić wszystkich moich czytelników na seminarium o małżeństwie.
Odbędzie się ono już w tą sobotę, 14 marca w teatrze AD SPECTATORES. Rozpocznie się o godzinie 17:00, a zakończy o 22:00. Zachęcam do przyjścia, bo naprawdę warto. Widziałam to seminarium już dwa razy i zawsze wynoszę z niego coś nowego, pozytywnego:)
 Przeczytaj opis poniżej i jeśli czujesz się zachęcony, to nie zwlekaj, tylko już dzisiaj zarezerwuj miejsce (można to zrobić wchodząc na stronę teatru).

 
Jeżeli widziałeś na YouTubie klip pt: Czym się różni mózg kobiety od mózgu mężczyzny?... prawdopodobnie nie potrzebujesz już dalszej zachęty. Jeśli nie widziałeś... cóż, będziesz miał okazję obejrzeć jedną z najzabawniejszych i najbardziej pouczających prezentacji na temat życia w małżeństwie – i to taką, która nie próbuje wmówić mężczyznom, że muszą stać się kobietami !

Zapraszamy wszystkie pary (z długim jak i z krótkim stażem, te po, jak i przed ślubem) do spędzenia popołudnia z doskonałym mówcą, Markiem Gungorem z USA (pośrednio, bo to nagranie seminarium, a nie występ na żywo).

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka , życie wielu par na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Przedstawia on podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.
    Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.
    Prezentacja jest profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie.

Podczas seminarium poznacie:
Opowieść o dwóch mózgachbędziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.
Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego... nie przegapcie tego!
Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia... albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

   Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych związkach. Obejrzyj więc Przez śmiech do lepszego małżeństwa najlepiej z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej! Jeśli jednak nie możesz przybyć z partnerem, nie przejmuj się i śmiało przyjdź sam !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz