środa, 4 maja 2016

ALKALICZNY DETOKS PRZY ZIELONYM STOLE od 10 do 16 WRZEŚNIA

WYJAZD na tygodniowy DETOKS (sobota 10 września – piątek 16 września)  
"ALKALICZNY DETOKS PRZY ZIELONYM STOLE"


Miejsce pełne uroku, w którym czas się zatrzymał – Siódmy Las (Zawada 51) w okolicach Kazimierza Dolnego i Nałęczowa (140 km na południe od Warszawy). Zanurzone wśród wzgórz i łąk, przestronne i piękne. Idealne by zrelaksować umysł i ciało. Odetchnąć prawdziwie czystym powietrzem. Zatopić się w naturze i jej odgłosach. Nabrać energii przed jesienią. Oczyścić ciało z toksyn.
 
Detoks w oparciu o post warzywno-owocowy będzie podstawą. Plus opcja w wersji light dla chętnych (jaglano-warzywny – czyli wzbogacony o kaszę jaglaną, gryczaną i tłuszcze NNKT).
UWAGA! Wyjazd dla osób zdrowych. Osoby przyjmujące leki, przed podjęciem decyzji o detoksie, muszą się skonsultować ze swoim lekarzem.

Spotykamy się w sobotę 10 września o godz. 13:00 (spotkanie organizacyjne, zakwaterowanie). O 14 mamy obiad.
Kończymy w piątek 16 września o godz. 12:00

Wyjazd jest kameralny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Piszcie by zarezerwować miejsce na maila!
alkalicznystylzycia@gmail.com

Koszt wyjazdu 1590zł. Rezerwacja związana jest z dokonaniem przedpłaty przelewem w wysokości 590zł (szczegóły zwrotnie w mailu).


Detoks warzywno-owocowy oparty jest o warzywa i niektóre mało słodkie owoce. W trakcie organizm przestawia się na odżywianie endogenne (wewnętrzne), dzięki czemu usuwane są ogniska zapalne, złogi, toksyny, wszystko co zbędne i obciążające organizm. Efektem jest m.in.:
 • przypływ energii
 • rozświetlona cera
 • odkwaszenie organizmu
 • poprawa samopoczucia
 • poprawa pamięci oraz koncentracji
 • wzmocnienie układu odpornościowego
 • poprawa snu
 • pozbycie się niektórych dolegliwości
 • zmniejszenie stanów zapalnych
 • odciążenie układu pokarmowego i wypoczynek dla ciała
 • regeneracja komórek ciała i narządów wewnętrznych

Podczas pierwszych trzech dni mogą się pojawić dolegliwości związane z przejściem na odżywianie wewnętrzne i usuwaniem toksyn, np. ból głowy, obniżenie nastroju i energii, nieprzyjemny smak w ustach, pogorszenie stanu skóry itd. To jednak mija i w miarę oczyszczania pojawia się wspaniałe samopoczucie, lekkość oraz energia.

Harmonogram dnia:

8:20 poranny marsz, energetyzujące ćwiczenie oddechowe, kreowanie dobrych myśli
9:00 śniadanie
10:00 wędrówki po okolicy, dużo ruchu na świeżym powietrzu (niezależnie od pogody)
14:00 obiad
16:15 ćwiczenia jogi lub pilates (lekkie, dla każdego, usprawniające detoksykację ciała, sprzyjające relaksowi, rozluźniające, rozciągające)
18:00 kolacja
19:00 wieczorne spotkania w grupie: warsztaty coaching zmiany, sesje wdzięczności, mini wykłady jak dbać o ciało i jak go słuchać, taniec by poczuć swoje ciało. Pierwszego dnia spotkanie integracyjne.

W trakcie wyjazdu warsztaty gotowania – przygotujemy razem potrawy, które będą inspiracją do gotowania w dniu odciążającym jaki polecamy robić raz w tygodniu (czemu taki dzień służy, jak go przeprowadzić, jakich efektów możemy się spodziewać, jakie wersje takiego dnia możemy stosować – na krótkim wykładzie wprowadzającym).

Podczas wyjazdu wędrówka po okolicy z przewodnikiem, który pokaże nam ciekawe miejsca.

W kawiarni przez cały pobyt dostępne będą dla nas herbaty ziołowe.

UWAGA! Rozkład dnia może się zmienić.

W/w program (zajęcia, noclegi, wyżywienie, herbaty) w cenie wyjazdu.

Dojazd we własnym zakresie (tydzień przed wyjazdem zostanie wysłany mail do wszystkich i z informacją kto jest skąd – by ułatwić Wam ewentualne umówienie się na wspólna podróż).

Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z masaży. W ofercie dostępne są masaże: relaksujący, klasyczny, odchudzający. 


Noclegi w pokojach 2 i 1 osobowych. 1 pokój 3 os. z samodzielnym wyjściem i tarasem podcieniowym. 1 przestronny pokój 3 lub 4 osobowy (dół jednego z domów). 

Co trzeba zabrać?
Strój do ćwiczeń
Wygodne buty na wędrówki po okolicy
Kalosze (będziemy wśród łąk i kalosze bardzo mogą się przydać)
Kurtki przeciwdeszczowe
Wygodne, przewiewne ubrania (najlepiej z naturalnych tkanin)
Jeśli ktoś ma to można zabrać też matę do ćwiczeń

WAŻNE!
Tydzień przed przyjazdem na detoks trzeba będzie wyeliminować pewne produkty, których lista zostanie wysłana na maile do 1 września. Wzmocni to efekty detoksu i dobrze przygotuje organizm na oczyszczanie. 


A tak jest w Siódmym Lesie:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz