WARSZTATY

WARSZTATY ŚWIERADÓW ZDRÓJ 31 MAJ - 4 CZERWCA 2017


Zapraszam na 5 dniowe warsztaty w piękne Góry Izerskie. 

Czyste powietrze, niezwykła przyroda, wspaniała energia i piękna pora roku sprzyjają temu by „doładować akumulatory”, odnowić siły i zregenerować ciało. 
 
Będziemy mieszkać w przestronnych, wygodnych, jasnych apartamentach BioRezydencji

Apartamenty to połączone częścią wspólną najczęściej dwuosobowe pokoje. W części wspólnej znajduje się miejsce do relaksu (salon), aneks kuchenny, łazienka. 

Do naszej dyspozycji będzie też ładna i przestronna sala do ćwiczeń i spotkań, oraz duże patio na wspólną herbatę ziołową i rozmowy o tym, co ważne. Układ apartamentów sprzyja relaksowi i temu, by czuć się swobodnie, oraz odpocząć.

Atmosfera BioRezydencji jest niezwykle przyjemna, niespieszna, sprzyjająca wyciszeniu umysłu, a gospodarze życzliwi i przemili. 

W trakcie wyjazdu będziemy jedli smaczne posiłki sprzyjające odciążeniu i oczyszczeniu organizmu. Na terenie BioRezydencji znajduje się też kawiarnia. 

Odbędą się dwa warsztaty gotowania - poznamy i ugotujemy pyszne potrawy, które otworzą nam drzwi do kuchni kreatywnej, pysznej i wspierającej zdrowie.

Wyjazd jest kameralny, a liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 


Koszt wyjazdu - 1180zł. Rezerwacja związana jest z dokonaniem przedpłaty przelewem w wysokości 580zł (szczegóły zwrotnie w mailu). 
Dla osób które już były z nami na wyjazdach prezent niespodzianka gratis:)

Piszcie by zarezerwować miejsce na maila: skorupska.edyta@wp.pl

Warsztaty realizowane są we współpracy z Beatą Sokołowską, autorką książek o alkalicznym stylu życia, oraz bloga: alkaliczny styl życia.

Naszą wspólną książkę ALKALICZNE GOTOWANIE PRZY ZIELONYM STOLE możecie już kupić w w Empiku.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz